Yaşam kalitesinin öneminin farkındayız.

Takviyegiller.com , genç ve dinamik yapısıyla anne- bebek ürünleri , vitamin ve bitkisel destek ürünlerine ulaşmada müşterilerinin güven kaynağı olma amacıyla kurulmuş bir web sitesidir. Sitenin yönetimi eczacılık ve kozmetik sektöründe tecrübeli eczacılar tarafından yapılmaktadır. Tüm Dünyada ve Türkiye’de kabul görmüş ve etkinliği kanıtlanmış ürünler, uygun fiyat ve müşteri odaklı kampanyalarla hızlı ve güvenli şekilde müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Sitede satışa sunulan ürünler, yetkili bayi eczaneler veya üretici/distribütör firmalardan direkt olarak temin edilmektedir. Ürünlerin güvenli koşullarda depolanması , orijinalliği ve kusursuz durumda müşterilerimize ulaştırılmaları firmamızın %100 garantisi altındadır. Satışını yaptığımız tüm ürünler faturalı olarak gönderilmektedir. Sitemizde Sağlık Bakanlığı onaylı reçeteli/reçetesiz ilaç satışı yapılmamaktadır. Fiyat Politikası Bayisi olduğumuz firmalar ile yüksek miktarlarda alım anlaşmaları yapmakta ve bunun sonucunda firmaların sağladığı uygun fiyatlar ve avantajlar müşterilere yansıtılmaktadır.

Hayat en doğal haliyle…

Sağlıklı olmak denildiğinde akla ilk gelen fiziksel iyi olma halinin aksine, biz insanın bir bütün olarak algılanması gerektiğine inanıyoruz. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığın denge içinde olmasına destek olan çözümler sunuyoruz. 

MİSYONUMUZ

İlaç, geleneksel bitkisel, destek ve ileri tedavi tıbbi ürünleri ile kozmetik ürünlere yönelik düzenleyici, denetleyici, yönlendirici icraatlarla topluma hizmet etmek. 

VİZYONUMUZ

İnsan odaklı, bilimselliği esas alan değer üreten, uluslararası alanda öncü referans bir kurum olmak.